Prekybos sutartys 13

Pateiktos dokumentų formos yra rekomendacinio pobūdžio. Jas galite redaguoti, pildyti ar kitaip keisti pritaikydami savo individualiems poreikiams.

Didmeninio (ilgalaikio) pirkimo-pardavimo sutartis

Ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis, kurios pagrindu teikiami užsakymai. Pagal šią sutartį prekės perkamos perpardavimui.

Plačiau svg
Tarptautinės prekybos prekių pirkimo-pardavimo sutartis

Išsamus tarptautinės prekybos sutarties šablonas, kuriame numatyti įvairūs sąlygų variantai dėl:

Plačiau svg
Prekės (-ių) pirkimo-pardavimo sutartis su mokėjimo prievolės įvykdymo užtikrinimu

Prievolių įvykdymas gali būti užtikrinamas paties pirkėjo (pavyzdžiui, vekseliu, delspinigiais, įkeitimu), taip pat pirkėjo prievolių įvykdymą gali užtikrinti tretieji asmenys (pvz., laidavimu, garantija, vekseliu, įkeitimu).

Plačiau svg
Prekės (-ių) pirkimo-pardavimo išsimokėtinai sutartis

Pirkimo-pardavimo išsimokėtinai sutarties atveju be sutarties dalyko, esminėmis sutarties sąlygomis taip pat laikoma: daikto (prekės) kaina, periodinių įmokų dydis, periodinių įmokų mokėjimo terminai ir atsiskaitymo tvarka. Šios sąlygos turi būti aptartos sutartyje, kad ji būtų laikoma sudaryta.

Plačiau svg
Komiso sutartis

Sutartis aktuali, kai verslininkas nori išplėsti savo produkcijos prekybą kitoje šalyje, kurioje neturi partnerių. Tokiu atveju galima pasitelkti toje šalyje gerai verslo aplinką pažįstantį asmenį (komisionierių) bei sudaryti su juo komiso sutartį, kuris už tam tikrą mokestį organizuotų pirkėjų paiešką, vykdytų prekybą, gautų apmokėjimą už prekes bei atsiskaitytu su komitentu už parduotas prekes.

Plačiau svg