Autoriai

Advokatų kontora LEADELL Balčiūnas & Grajauskas

Finansų sutartys

LEADELL ženklas apjungia vienas iš lyderių – trijose Baltijos šalyse dirbančias žinomas verslo teisės advokatų kontoras: Pilv advokatų kontorą Estijoje, Fogels & Vitols advokatų kontorą Latvijoje ir Balčiūnas & Grajauskas advokatų kontorą Lietuvoje. LEADELL Balčiūnas ir Grajauskas advokatų kontora tarptautinių teisės žinynų „Chambers and Partners“, „Legal 500“ ir „IFLR 1000“ pripažįstama kaip viena iš pirmaujančių advokatų kontorų bankų ir finansų teisės srityje.
 

Marius Grajauskas

Marius Grajauskas

Vadovaujantis partneris, advokatas

Daugiau nei 25 metus specializuojasi bankų ir finansų teisės srityje, dirbo teisininku LR Finansų ministerijoje, AB banke HERMIS,  SEB banke, Danske banko Teisės departamento vadovu. Teisės žinynų „Chambers and Partners“ pripažintas kaip vienas pirmaujančių teisininkų bankų ir finansų teisės srityje  bei įtrauktas į Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitrų sąrašą.
 

Lina Balčiūnė

Lina Balčiūnė

Advokatė, praktikos grupės vadovė

13 metų specializuojasi finansų teisės srityje. Sertifikuota pinigų plovimo prevencijos specialistė ir ACAMS (Association Certified Anti-Money Laundering Specialists) narė. Konsultuoja ir atstovauja elektroninių pinigų įstaigas, kredito unijas bei kitus finansų rinkos subjektus bei yra įtraukta į Lietuvos Respublikos mediatorių sąrašą.

Tomas Karpičius

Tomas Karpičius

Teisininkas

Specializuojasi bankų ir finansų teisės srityje, konsultuoja elektroninių pinigų įstaigas, kredito unijas bei kitus finansų rinkų dalyvius.

Artūras Liutvinas

Artūras Liutvinas

Advokato padėjėjas, vyr. teisininkas

8 metus specializuojasi sutarčių teisės ir ginčų sprendimo srityse. Nuolatos atstovauja įvairias finansų įstaigas teismuose, santykiuose su Lietuvos Banku ir kitais asmenimis.Tarp sėkmingai atstovautų klientų - komerciniai bankai, kredito unijos, mokėjimo įstaigos, lizingo ir draudimo bendrovės, Forex brokeriai ir kt.
 

Aušra Grubytė

Aušra Grubytė

Teisininkė

Specializuojasi bankų ir finansų teisės srityje, konsultuoja kredito unijas bei kitus finansų rinkos dalyvius.
 

Teisinių paslaugų grupė METIDA

Intelektinės ir IT sutartys

Tarptautinių teisės žinynų „The Legal 500“, „Managing Intellectual Property“, „Chambers Europe“, „World Trademark Review“ ir „IP STARS“ METIDA vertinama ir pripažįstama kaip viena pirmaujančių advokatų kontorų savo jurisdikcijoje intelektinės nuosavybės srityje, atstovaujanti tokiems klientams kaip ACME Group, Biovela, Pieno Žvaigždės, Carlsberg Group, ACUMASS, ROSHEN ir kt.

Reda Žabolienė

Reda Žabolienė

Vadovaujančioji partnerė, advokatė

Sukaupusi daugiau nei 30 metų patirties intelektinės nuosavybės teisės srityje. Prestižinio teisės žinyno „Managing Intellectual Property“ įtraukta į „TOP 250“ pasaulyje svarbiausių ir įtakingiausių moterų intelektinės nuosavybės srityje. Visame pasaulyje pripažįstamas nepriklausomas žinynas „Legal 500” ir leidinys “World Trademark Review” daug metų Redą Žabolienę vertina kaip vieną geriausių intelektinės nuosavybės teisės srities eksperčių.

Erikas Saukalas

Erikas Saukalas

Partneris, advokatas

13 metų dirba intelektinės nuosavybės teisės srityje ir konsultuoja Lietuvos ir užsienio klientus patentų, prekių ženklų, dizaino, autorių teisių apsaugos klausimais bei atstovauja juos LR Valstybiniame patentų biure bei Lietuvos ir ES teismuose. Tarptautiniai nepriklausomi teisės žurnalai ne vienerius metus nominuoja ir reitinguoja kaip vieną geriausių savo srities specialistų ir profesionalų intelektinės nuosavybės teisės srityje.

Inga Lukauskienė

Inga Lukauskienė

Asocijuota partnerė, advokatė

Jau daugiau nei 20 metų dirba intelektinės nuosavybės teisės srityje ir konsultuoja Lietuvos ir užsienio klientus prekių ženklų, dizaino, autorių teisių apsaugos, nesąžiningos konkurencijos klausimais bei atstovauja juos LR Valstybiniame patentų biure bei Lietuvos ir ES teismuose. Tarptautiniai nepriklausomi teisės žurnalai kiekvienais metais nominuoja ir reitinguoja Ingą Lukauskienę, kaip patyrusią ekspertę intelektinės nuosavybės teisės srityje. 

Advokatų kontora PRIMUS

NT ir statybos sutartys

PRIMUS komanda konsultuoja vietinius ir tarptautinius nekilnojamojo turto vystytojus, fondus ir kitus investuotojus sudėtingose nekilnojamojo turto sandoriuose, teikia teisines konsultacijas dėl nekilnojamojo turto plėtros, statybų, planavimo, nuomos sutarčių klausimais. PRIMUS teisininkai pripažinti tarptautinių teisės žinynų (IFLR1000, Chambers and Partners, the Legal 500) kaip kompetentingi profesionalai nekilnojamojo turto, įmonių, įsigijimo ir susijungimo bei ginčų tesės srityse. Tarp klientų: Vilniaus miesto savivaldybė, Eriadas, PK Invest, Accor Hotels, Klaipėdos baldų prekyba, Investuok Lietuvoje.

Ernesta Žiogienė

Ernesta Žiogienė

Vadovaujanti partnerė Lietuvoje, advokatė, NT grupės vadovė

Teisės sritys: NT ir statybų; IT (TechLaw); intelektinės nuosavybės; komercinė.

Specializacija: projektų finansavimas, investavimas ir plėtros vykdymas; projektų valdymas nuo pradinio plėtros etapo iki NT realizavimo; privataus kapitalo susijungimai ir įsigijimai (M&A); startuolių (startups) ir aukštųjų technologijų įmonių konsultavimas, SVV bei stambiojo kapitalo įmonių atstovavimas.

NT projektai: stambūs NT vystytojų įmonių įsigijimo sandorai; infrastruktūros plėtra; statybų bendrovių ir investuotojų (bankai, fondai, bendrosios ir privataus kapitalo įmonės) konsultavimas, vykdant gyvenamosios bei komercinės paskirties NT plėtros projektus.

Tomas Venckus

Tomas Venckus

Partneris, advokatas, Viešųjų pirkimų teisės grupės vadovas

Teisės sritys: energetikos ir infrastruktūros, viešųjų pirkimų, viešojo ir privataus sektorių partnerystės (VPSP), NT ir statybų.

Specializacija: civilinės bylos su viešųjų pirkimų teisės elementu; viešosios ir privačios partnerystės (VPP) teisės klausimai; energetikos projektai (reguliavimas, struktūrizavimas, finansavimas, atsinaujinančios energijos tiekimas, prekyba skystuoju kuru, skalūnais, gamtinėmis dujomis).

NT projektai: plėtra, teritorijų planavimas, projektavimas; sudėtingi infrastruktūros plėtros projektai (Tarptautinės inžinierių konsultantų federacijos FIDIC sutartys), įsigijimai, perdavimas, nuoma, zonavimas ir kt.

Jonas Platelis

Jonas Platelis

Asocijuotas partneris, advokatas

Teisės sritys: ginčų sprendimas, teritorijų planavimas, NT ir statybų, restruktūrizavimas ir bankroto teisė.

Specializacija: tarptautinių ir nacionalinių ginčų sprendimas; arbitražas; klientų interesų atstovavimas tarptautinėse ir ES teisminėse institucijose; nemokumas; finansų, bankų, draudimo teisės klausimai. 

NT projektai: teritorijų planavimo, statybos projektavimo klausimai; architektų, teritorijų planavimo specialistų ir inžinierių atstovavimas; teisiniai seminarai, statybų verslo sektoriaus konsultavimas; stambiojo kapitalo įmonių atstovavimas (didžiausi šalies bankai).
 

Jaroslav Pavlovskij

Jaroslav Pavlovskij

Vyresnysis teisininkas, advokato padėjėjas

Teisės sritys: energetikos, NT ir statybų

Specializacija: energetikos ir statybos investiciniai projektai (Tarptautinės inžinierių konsultantų federacijos FIDIC sutartys); užsienio bendrovių konsultavimas (didelės vertės investicinių projektų realizavimas, plėtra Lietuvoje); Vokietijos (German Desk) ir Lenkijos (Polish Desk) grupės.

NT projektai: investavimas (energetika, statyba), NT įsigijimas ir perleidimas, statybos ir projektavimo ranga, statybos valdymas, nuoma, finansavimas, aplinkosauga, statybos srityje dirbančių įmonių atestavimas ir teisės pripažinimas, žemės naudojimas, planavimas ir užstatymas.
 

Vilma Raklevičienė

Vilma Raklevičienė

Vyresnioji teisininkė, advokatė

Teisės sritys: NT ir statybų, įmonių ir darbo; projektų vystymas; susijungimai ir įsigijimai; šeimos teisė ir paveldėjimas.

Specializacija: investavimas ir plėtros vykdymas; Lietuvos ir užsienio klientų (įmonės, viešieji ir fiziniai asmenys) konsultavimas; įmonių susijungimai ir įsigijimai (M&A); nekonkuravimo klausimai; darbo santykių bylos ir ginčai (darbuotojų ir vadovų baudžiamoji atsakomybė).

NT projektai: nuoma, plėtra, žemės ir sklypų formavimas, statyba ir finansavimas, derybos su NT pirkėjais ir pardavėjais; NT ginčų sprendimas; tarptautinis paveldėjimas.

Karolis Diska

Karolis Diska

Vyresnysis teisininkas

Teisės sritys: NT ir statybų; intelektinės nuosavybės ir IT (TechLaw); viešųjų pirkimų. 

Specializacija: kompleksiniai NT vystymo sandoriai, derybos; šalies ir užsienio NT vystytojų, statybos įmonių konsultavimas (ypatingai daugiabučių namų / kvartalų vystymas); įmonių ir organizacijų atstovavimas viešuosiuose pirkimuose, intelektinės nuosavybės klausimai.

NT projektai: teisinis patikrinimas, žemės sklypų ir kito NT įsigijimas, susitarimai su savivaldybe, bendros infrastruktūros įrengimas, įvairaus pobūdžio sutartys (ranga, nuoma, pirkimas ir pardavimas), žemės sklypų ribų tikslinimas, servitutų nustatymas, pastatų ir teritorijų eksploatavimo taisyklės.

Advokatų kontora TRINITI JUREX

Prekybos sutartys, logistikos sutartys, darbo sutartys

Tarptautinių teisės žinynų „The Legal 500“, „Managing Intellectual Property“, „Chambers Europe“, „World Trademark Review“ ir „IP STARS“ METIDA vertinama ir pripažįstama kaip viena pirmaujančių advokatų kontorų savo jurisdikcijoje intelektinės nuosavybės srityje, atstovaujanti tokiems klientams kaip ACME Group, Biovela, Pieno Žvaigždės, Carlsberg Group, ACUMASS, ROSHEN ir kt.

Jurgita Judickienė

Jurgita Judickienė

Partnerė, advokatė

Turi daugiau nei 20 metų teisinio darbo patirtį, atstovaudama verslo ginčuose teisme įmonių teisės, viešųjų pirkimų, darbo, akcininkų ginčų, nesąžiningos konkurencijos, transporto draudimo ir kitais teisės klausimais. Per pastaruosius penkerius metus Jurgita dalyvavo beveik 350 bylų bei iškėlė ne vieną dešimtį svarbių įstatymų aiškinimo ir taikymo klausimų (Lietuvos Aukščiausiasis Teismas formavo jų pagrindu reikšmingą teismų praktiką). Jurgita yra Ginčų praktikos grupės vadovė, Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA) valdybos pirmininkė.  

Artūras Vaišvila

Artūras Vaišvila

Asocijuotas partneris, advokatas

Daugiau nei 20 metų teisinio darbo patirties statybų, transporto bei draudimo teisės srityse. Artūras dažnai atstovauja derybose didžiausias Lietuvos NT ir transporto įmones, yra TRINITI JUREX išleisto „CMR konvencijos“ komentaro bendraautorius. 

Vytautas Kalmatavičius

Vytautas Kalmatavičius

Partneris, advokatas

Sukaupęs daugiau 20 metų teisinio darbo patirtį, specializuojasi įmonių ir komercinės teisės,  energetikos ir infrastruktūros teisės, nekilnojamojo turto ir statybos teisės, viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės, nemokumo ir skolų išieškojimo, bankininkystės ir finansų teisės bei ginčų sprendimo srityse.
 

Aurelija Rutkauskaitė

Aurelija Rutkauskaitė

Partnerė, advokatė

Sukaupusi daugiau nei 15 metų teisinio darbo patirtį, advokatė ir patentinė patikėtinė, kuri specializuojasi sutarčių, asmens duomenų apsaugos, intelektinės nuosavybės ir žiniasklaidos, informacinių technologijų ir telekomunikacijų, konkurencijos teisės bei susijusių ginčų sprendimo srityse.

Violeta Kavaliauskaitė-Khalil

Violeta Kavaliauskaitė-Khalil

Asocijuota teisininkė

Sukaupusi 15 metų teisinio darbo patirtį, teisininkė specializuojasi įmonių ir komercinės teisės, sutarčių teisės bei finansų rinkos dalyvių veiklos ir licencijavimo srityse. 
 

Gintarė Liegutė

Gintarė Liegutė

Teisininkė