Finansų sutartys 9

Pateiktos dokumentų formos yra rekomendacinio pobūdžio. Jas galite redaguoti, pildyti ar kitaip keisti pritaikydami savo individualiems poreikiams.

Nauja
Akcininko paskolos sutartis

Išsamus sutartys pavyzdys. Numatytos alternatyvios nuostatos, kai paskola suteikiama neatlygintinai ar perduodama grynaisiais pinigais, įvairūs palūkanų mokėjimo variantai. Prievolės užtikrinimas - garantija, laidavimu, vekseliu. Paskolos grąžinimo grafikas pateikiamas priede.

Plačiau svg
Nauja
Paskolos sutartis

Išsamus sutarties pavyzdys. Numatomos įvairios alternatyvios paskolos grąžinimo užtikrinimo priemonės, alternatyvios nuostatos, kai paskola perduodama grynaisiais pinigais, įvairūs palūkanų mokėjimo variantai. Paskolos grąžinimo grafikas pateikiamas priede.

Plačiau svg
Nauja
Laidavimo sutartis

Sutartimi laiduotojas už atlyginimą arba neatlygintinai įsipareigoja atsakyti kito asmens kreditoriui, jei asmuo, už kurį laiduojama, neįvykdys visos ar dalies savo prievolės. Numatyta solidarioji laiduotojo atsakomybė. Įtraukta alternatyvi nuostata, jog laidavimas išlieka, kai keičiasi prievolės apimtis, numatyta galimybė nustatyti maksimalią laidavimo sumą.

Plačiau svg
Nauja
Vekselis

Paprastojo / įsakomojo vekselio forma. Vekselis mokėtinas jį pateikus arba per tam tikrą laiką po pateikimo. Pridedamos pavyzdinės pranešimo dėl vekselio pateikimo apmokėti ir pranešimo dėl vekselio neapmokėjimo formos.

Plačiau svg
Nauja
Garantijos sutartis

Vienašalis garanto įsipareigojimas garantijoje nurodyta suma visiškai ar iš dalies atsakyti kreditoriui, jeigu skolininkas neįvykdys prievolės ar ją įvykdys netinkamai. Tai vienas iš dažniausiai naudojamų prievolių užtikrinimo instrumentų.

Plačiau svg
Nauja
Reikalavimo teisės perleidimo sutartis

Sutartimi kreditorius perleidžia trečiajam asmeniui savo teisę reikalauti skolininko įvykdyti prievolę. Pasikeičia kreditorius, o skolininkas lieka tas pats.

Plačiau svg
Nauja
Susitarimas dėl skolos grąžinimo

Šalys susitaria padengti įsiskolinimus, kylančius iš anksčiau sudarytų sutarčių ar įsipareigojimų.

Plačiau svg
Nauja
Skolos perkėlimo sutartis

Trišalė sutartis dėl skolos bei teisių ir pareigų (taip pat teisės išpirkti lizinguojamą turtą), kylančių iš lizingo sutarties perkėlimo. Numatytas skolos mokėjimo grafikas.

Plačiau svg
Nauja
Opciono sutartis

Opcionas (arba pasirinkimo sandoris) yra finansinė priemonė, kai už nustatytą užmokestį (premiją) įsigyjama teisė (galimybė, bet ne įsipareigojimas) pirkti ar parduoti nustatytą prekės (ar vertybinių popierių) kiekį už nurodytą kainą per tam tikrą laiką.

Plačiau svg
Nepalaikoma naršyklė
Palaikomos naršyklės

Jūsų dabartinė naršyklė negali atvaizduoti „VŽ Sutartys“ portalo.
Naudokite vieną iš pavaizduotų naršyklių.