Naujas „Verslo žinių“ projektas – „VŽ sutartys“

„Verslo žinios“ pristato naują skaitmeninį sutarčių produktą, kuris leis verslui paruošti sutartis, padėsiančias sumažinti verslo rizikas. Verslininkai gali prisitaikyti sau reikiamą sutartį iš šimtų jų variantų esančių produkte. Naująją paslaugą rinkai „Verslo žinios“ pristato kartu su keturiomis advokatų kontoromis: „Leadell Balčiūnas & Grajauskas“, „Metida“, „Primus“ ir „Trinity Jurex“.

„VŽ sutartys“ produkte per artimiausius kelis mėnesius bus galima rasti 60 sutarčių su šimtais jų variantų nekilnojamojo turto, prekybos, finansų, logistikos, intelektinės ir IT bei paslaugų srityse. 
„Naujoji skaitmeninė sutarčių valdymo platforma – intuityvus vedlys verslui, norinčiam paprastai ir greitai paruošti sutartį, kuri atitiktų skirtingas verslo situacijas bei poreikius“, – kalba Ugnius Jankauskas, UAB „Verslo žinios“ generalinis direktorius. Pasak jo, „VŽ sutarčių“ produktas pagelbės susiformuoti verslo poreikius atitinkančią sutartį be teisinio išsilavinimo, tačiau čia kartu yra sudaryta ir galimybė pasitikslinti bei užduoti klausimą profesionaliems teisininkams, produkto partneriams. „Sutartyse yra numatyti alternatyvūs nuostatų variantai, įtraukti teisininkų patarimai ir paaiškinimai, numatyti svarbiausi sutarčių „saugikliai“, – priduria U. Jankauskas.

Artimiausiu metu naujasis „VŽ sutarčių“ produktas bus papildytas dar dviem funkcionalumais: e. parašo galimybe ir sutarties keitimo istorija, t. y. kiekviena pusė galės matyti ir koreguoti visą derybų eigą, esant poreikiui grįžti prie ankstesnio sutarties varianto ir pan. „Tokie sutarčių produktai – naujiena Lietuvoje, tačiau pasaulyje tokių yra ne vienas. Mūsų stiprybė ir išskirtinumas – papildomas kokybiškas turinys, kuriuo papildome sutartis, suteikiame galimybę verslui pasirinkti sau tinkamiausią, labiausiai atitinkančią skirtingus poreikius. Kitais žodžiais tariant, siūlome ne vien sutartis ar funkcionalias jų valdymo galimybes, kuo dažniausiai apsiriboja pasauliniai žaidėjai. Viskas keliasi į skaitmeninę erdvę, sutartys – ne išimtis“, – kalba U. Jankauskas.

Jis priduria, kad „VŽ sutartys“ – jau trečias vystomas skaitmeninis produktas, kuris papildo ir išplečia žiniasklaidos paslaugų portfelį bei padeda verslui būti konkurencingesniu. Be naujojo „VŽ sutarčių“ produkto, „Verslo žinios“ verslui siūlo ir integruotos teisinės atitikties platformą „Infolex atitiktis“. Ši skaitmenizuota paslauga leidžia organizacijoms paprastai valdyti atitikties riziką – tiek bendrąją, tiek specifinę, susijusią su veiklos pobūdžiu.